Home » Ransomware » Odebrat. Nbes vir v souboru (+ obnovení souborů)

Odebrat. Nbes vir v souboru (+ obnovení souborů)

Jak Odebrat. [ ] Přípona souboru Ransomware?

Nbes virus je název ransomwarového malwaru. Tyto programy se řídí stejným designem a chovají se velmi identickým způsobem. A všechny tyto aplikace jsou naprostým morem vašeho systému. Ransomware hrozba využívá podvodný přístup k vašemu počítači. A pak, jakmile se mu to vrátí, to prodělá skrz. Nbes používá kryptografii AES k zašifrování každého souboru, který máte. Všechno, co udržujete v počítači, se uzamkne. Dokumenty, obrázky, hudba, videa. V dosahu infekce nic neunikne. Nástroj přikládá speciální “. Nbes “přípona na konci každého souboru. A jakmile to bude na místě, tak je to. Vaše soubory jsou znepoužitelné. Nemůžete je otevřít a jakákoli akce, která je chce zachránit, je zbytečná. Jediná možnost, jak uvolnit, Ransomware, je platba. Je to tak, že vás opouští. Jedná se o soubor READ_ME. txt, který naleznete v každé složce obsahující tuto chybu a také na ploše. Jeho obsah je dosti standardní. Všimněte si, že jste v této situaci. To, že váš systém trpí ransomwarovou infekcí. A pokud chcete odstranit šifrování, které bylo uloženo, musíte zaplatit výkupné. Neplatíme tyto lidi za desetník! I kdyby požadovaná částka nebyla tak urážka, odborníci se stále radí proti placení! Jen zhoršily vaši situaci. Řiďte se jejich slovem a zlikvidujte svá data. Rozlučte se se soubory a pohněte se dál. Příště se Probuďte, abyste neutrpěli takovou ztrátu. Může to vypadat jako krutá Rada, ale je to nejlepší postup, který můžete podniknout.

Jak jsem se nakazila?

Ransomware nástroje jako Nbes jsou dosti zákeřná. Jsou klamavé a invazivní. Častěji než ne, Neuvědomujete si, že jsou v počítači, dokud neudeří. A oni to zvládali skrze podvod a podvod. Tyto nástroje však potřebují k získání oprávnění uživatele, ale stále mají sklon k zadávání nezjištěných. Jak? No, oklamali tě. Loví vaši nedbalost a zvládali vás. Souhlasíte s tím, že je necháme bez vědomí. A to proto, že jsi neopatrný v době, kdy bys měl být zvlášť opatrný. Pokud například nainstalujete předpokládané aktualizace nebo nástroje. Freeware a falešné aktualizace patří mezi nejběžnější prostředky infiltrace. Ale ať je to jak chce, nástroj se otočí, je to zbytečné bez vaší nedbalosti. Koneckonců, jestli jsi dost důkladný, můžeš to chytit v činu. A jeho snahy se v ní plazit. Pokud se však dáte do naivnosti a spěchu, nemusíte se divit, že v počítači najdete malware. A ty ransomwarové druhy jsou zřejmě nejhorší, s čím se tu zaseklo. Chcete-li zachovat Nbes mimo systém, buďte opatrní. Snažte se být ostražitější, když se budete zabývat volným zboží, nebo cokoli jiného, co v systému povolíte. V boji proti infekci je nutné zajistit náležitou péči. Protože loví nedbalost, neuděj to! Vždy vybírejte opatrnost před rozptylením, naivností a spěchem. Nebudeš toho litovat.

odstranit nbes

Proč ne. Nbes je přípona souboru nebezpečná?

Jakmile Nbes uzamkne vaše data, jste ve zcela hlavni. Musíš si vybrat. Zaplatit nebo nezaplatit. A my říkáme: Nedělej to. Neplatíme těmto lidem nic, co by litovala při rozhodování. A tady je důvod. Přemýšlejte o tom, co se stane po převodu peněz. Spoléháte se na počítačové zločince, abyste prošli tím, co slíbili. Myslíš, že je moudré čekat na extoriky, aby si udrželi svůj konec dohody? Je dost nepravděpodobné, že by to udělali. Ale i kdyby vám něco poslali, po zaplacení, nedělejte si naděje. Co když dešifrovací klíč, který vám dali, nefunguje? A co když je to ta špatná? A i když je to ten správný klíč, co bude dál? Použijete ji a soubory se odemknou. A pak? Dešifrovací klíč odstraní šifrování, nikoli šifroptr. Nbes se stále skrývá někde ve vašem počítači. Máte nulové záruky, že to znovu neudeří. Může to být hodina po dešifrování, den, týden, měsíc. Může se to stát. A jestli to bude tak, jak to bude možné, zaplatíš znovu? Kolik peněz jste ochoten hodit na tyto lidi, než přijmete nevyhnutelné? Že vaše data prostě nestojí za to. Nemluvě o tom, že se platba rovná udělení přístupu k soukromí cizím lidem. Ano, když přepřenášujete výkupné, jste soukromé osobní a finanční detaily. Informace, které mohou Internetoví zločinci zpřístupnit a zneužít. Nemusím říkat, že to není žádoucí výsledek. Chraňte své soukromí před spojkami internetoví únosci! Když zjistíte Nbes převzal váš systém, přestřihněte své ztráty. Zlikvidujte svá data ve jménu vašeho soukromého života. Koneckonců, soukromí je nenahraditelné. A soubory jsou.

. Nbes pokyny pro odebrání přípony souboru

Krok 1: Zabijte škodlivý proces

Krok 2: zobrazení skrytých souborů

Krok 3: umístění spouštěcího umístění

Krok 4: zotavit se. [ ] šifrované soubory s příponou souboru

Krok 1: zastavení škodlivého procesu pomocí Správce úloh systému Windows

 • Spusťte Správce úloh současným stisknutím kombinace kláves CTRL + SHIFT + ESC.
 • Najděte proces Ransomware. Nezapomeňte, že se jedná obvykle o náhodně vygenerovaný soubor.
 • Před tím, než proces zabijete, zadejte jeho název do textového dokumentu pro pozdější použití.

end-malicious-process

 • Vyhledejte všechny podezřelé procesy, ke kterým je přidružen. Nbes šifrování přípon souborů.
 • Klepněte pravým tlačítkem myši na proces
 • Otevřít umístění souboru
 • Ukončit proces
 • Odstraňte adresáře s podezřelými soubory.
 • Uvědomte si, že proces se může skrývat a velmi obtížně detekovat

Krok 2: odhalení skrytých souborů

 • Otevřít libovolnou složku
 • Klepněte na tlačítko “uspořádat”
 • Vyberte položku Možnosti složky a hledání.
 • Vyberte kartu Zobrazit
 • Vyberte možnost zobrazovat skryté soubory a složky.
 • Zrušte zaškrtnutí políčka Skrýt chráněné soubory operačního systému.
 • Klepněte na tlačítko použít a OK.

Krok 3: vyhledejte. Nbes šifrování přípon souborů. místo spuštění viru

 • Jakmile operační systém nahraje, stiskněte současně tlačítko logo Windows a klávesu R .

win-plus-r

V závislosti na vašem operačním systému (x86 nebo x64) přejděte na:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] nebo
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] nebo
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] [[

  62]]
 • a odstraňte zobrazovaný název: [RANDOM]

vymazat backgroundcontainer

 • Potom otevřete Průzkumníka a přejděte do:

Přejděte do složky %appdata% a odstraňte spustitelný soubor.

Můžete také použít program msconfig systému Windows k dvojité kontrole bodu spuštění viru. Uvědomte si prosím, že jména ve vašem počítači mohou být odlišná, protože mohou být generována náhodně, proto byste měli spustit libovolný profesionální skener k identifikaci škodlivých souborů.

Krok 4: Jak obnovit šifrované soubory?

 • Metoda 1: první a nejlepší způsob je obnovit data z nedávné zálohyv případě, že ji máte.

windows system restore

 • Metoda 2: software pro obnovení souborů – obvykle, když je v Ransomware zašifrována soubor, který nejprve vytvoří jeho kopii, zašifruje kopii a potom odstraní originál. Z tohoto důvodu se můžete pokusit použít software pro obnovení souborů, například Data Recovery pro , obnovit některé z původních souborů.
 • Metoda 3: stínové kopie svazku – jako poslední možnost se můžete pokusit obnovit soubory pomocí stínových kopií svazků. Otevřete část balíčku Průzkumníka stínové kopie a zvolte jednotku, kterou chcete obnovit. Klepněte pravým tlačítkem myši na libovolný soubor, který chcete obnovit, a klepněte na příkaz Exportovat.
This article was published in Ransomware. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

Opravte to ještě dnes!

↳ Stažení SpyHunter Anti-Malware nástroj  detekovat Nbes virus
Kompatibilní s operačním systémem Microsoft!

 • Co mám dělat, pokud se virus replikuje sám? Pokud SpyHunter antimalware nemůže odstranit virus, pošlete dotaz na bezplatný tým podpory a pomůže vám.
 • SpyHunter je doporučený nástroj pro odstranění virů, ale pouze skener je zdarma, pokud chcete automaticky odstranit malware, je třeba zakoupit software.

© 2020 virusodstranit.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in