Home » Browser Hijackers, Odstraneni » Jak odstranit Enclosely.info (Chrome/Firefox/IE)

Jak odstranit Enclosely.info (Chrome/Firefox/IE)

Nelze Odstranit Enclosely.info přesměrování ? Tato stránka obsahuje podrobné Enclosely.info odstranění instrukce!

Je tu něco shady o webu Enclosely.inf . Pokud se objeví na obrazovce, připravte se na problémy. Zobrazení této webové stránky znamená přítomnost odpornou prohlížeč únosce. Enclosely.info únosce vstoupí do vašeho počítače v naprosté tichosti a wreaks zmatek. Tohoto parazita je naprogramován tak, aby přes webový prohlížeč a obrátit se na nástroj pro zobrazování reklamy. Únosce vstřikuje různé reklamy na každé webové stránce načíst, pozastaví své online videa pro komerční přestávky a, samozřejmě, přesměruje webového provozu na sponzorované stránky. Co je horší, vetřelce má tendenci se více agresivní, jak plyne čas. To může zničit vaše procházení v sekundách. Parazit síly tolik reklamy na své oběti, ež prohlížečích správně zobrazit. Chudý prohlížeč bude mrznout a burácení často. Nebude schopen udělat nějakou práci. Únosce se přerušit bez mezipřistání. Přesto Pokud máte nervy z oceli, může myslet, že lze jednoduše ignorovat vetřelce. Dobře nechte toho. Enclosely.info únosce by neměla být tolerována. Je více než zlost. Je to docela nebezpečné. Tento parazit shromažďuje informace o vaše online chování. Sleduje vaše data související s prohlížeči a shromážděné informace jsou uloženy na vzdáleném serveru. Parazit ví každý váš krok online. Internetové stránky, které navštívíte, co videa sledujete, jaké vyhledávací dotazy provedete. Tato data nesmí udeřit jako příliš citlivé, ale schopný inzerent potřebuje velmi málo úspěšně cíl s přizpůsobené marketingové kampaně. Co si myslíte, že se stane, když inzerent má špatné úmysly? Četné podvodníci používají únosce a jeho prostředky nalákat oběti do on-line systémy. Nebudou hrát s své štěstí. Enclosely.info únosce vás promění snadný cíl. Chraňte se! Odstraňte vetřelce okamžitě!

odstranit Enclosely.inf

Jak nakazit s?

Enclosely.info únosce podvedeni jeho instalaci. Tento parazit nemůže nainstalovat sám. To, konec konců, není geniální virus. Únosce je jednoduchá počítačová aplikace. A stejně jako jakékoliv jiné aplikace, je potřeba vaše schválení (uživatelem) dostat nainstalované. Co to nepotřebuje, je otevřeně zeptat. Vetřelce se ptá nejzáludnější způsobem. Krade vaše svolení. Klíčem k jeho úspěchu je vaše nedbalost a nedbalost. Nedělají svou práci snazší. Místo toho Bděte ostražitá. Tohoto parazita lze zabránit následných. Vše, co byste měli udělat, je být opatrnější. Zejména při instalaci nových programů. Vždy může zvolit možnost rozšířené instalace v Průvodci nastavením. Pokud není k dispozici, všemi prostředky, vyberte jej. Vývojáři softwaru často připojit další programy datové soubory jejich aplikace. V pokročilém nastavení zobrazí se seznam všech doplňků, které mají být nainstalovány. Odznačte. Více často než ne tyto aplikace třetích stran jsou škodlivé. Kromě toho pokud jste opravdu potřeboval, by nestáhnete je sami. Takže zrušte výběr všech nepotřebných aplikací. Ujistěte se, že víte, co se dává svolení. Přečtěte si podmínky a Conditions/ licenční smlouva s koncovým uživatelem (EULA). Pokud najdete něco neobvyklého, přerušte instalaci okamžitě. Je to váš počítač, se rozhodnete být nainstalován na to. Nenechte ostatní učinit toto rozhodnutí za vás. Jiné metody distribuce malwaru, které měli držet oko ven pro jsou dobré staré nevyžádaných e-mailů, torrenty a falešné aktualizace. Tyto metody lze pouze zabránit daří! Vždy to své píli!

Proč je to nebezpečné?

Enclosely.info únosce je hrozba, která by neměly zůstat váš počítač. Je to nesmírně obtěžující a nepříjemné. Přesto je to stejně nebezpečné. Únosce nemá žádný mechanismus zabezpečení. To není ověřit zobrazované reklamy zobrazí se tak volně. Ani to kontrolovat inzerentů za reklamy. Četné podvodníci využít tohoto parazita. Používají ji k šíření klamné a zavádějící inzeráty. Oni také přesměrovat provoz na webu pochybné weby. Neověřené reklama může vzniknout neopodstatněné očekávání v nejlepším. V nejhorším to bude přesměrovat na infikované webové stránky. Jedním klepnutím je vše, co má virus ke stažení. Únosce může také přesměrovat podvod webové stránky. Podvodníci cíl vaší peněženky. Jsou připraveni udělat cokoliv, aby si své peníze. A únosce je skvělý nástroj v jejich arzenálu. Tento parazit je narušení vaší bezpečnosti. To vám zpřístupní řadu online hrozbám. Nebudou hrát s své štěstí. Enclosely.info únosce odstraňte, než to láká do nějakého plánu! Neváhejte ji odstranit. Únosce nemůže zlepšují procházení. Jeho odstranění, bude na straně druhé. S parazitem pryč váš prohlížeč provede mnohem rychleji. Všimněte si, že vaše připojení k Internetu je také rychlejší než dříve. Tedy nemusíte ztrácet čas! Vraťte se do ovládacího prvku webového prohlížeče. Vyčistěte jej nadobro!

Jak odstranit Enclosely.info virus

Enclosely.info infekce je speciálně navržen tak, aby se peníze na jeho tvůrci tak či onak. Odborníci z různých antivirových společností jako Bitdefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, atd poradí, že neexistuje žádný neškodný virus.

Pokud provádíte přesně kroky níže by měl být schopen odstranit Enclosely.info infekce. Prosím postupujte podle postupy v přesném pořadí. Zvažte, zda Pokud chcete vytisknout tohoto průvodce nebo máte jiný počítač k dispozici. NENÍ budete potřebovat USB flash nebo CD.

Krok 1: vystopovat Enclosely.info v paměti počítače

Krok 2: Vyhledání Enclosely.info umístění spouštěcí

Krok 3: Odstranit Enclosely.info stopy z Chrome, Firefox a Internet Explorer

Krok 4: zpět: škody způsobené virem

Krok 1: Vystopovat Enclosely.info v paměti počítače

 • Otevřete Správce úloh stisknutím kláves CTRL + SHIFT + ESC současně
 • Pečlivě zkontrolujte všechny procesy a zastavit ty podezřelé.

end-malicious-process

 • Poznamenejte si umístění souboru pro pozdější referenci.

Krok 2: Vyhledejte umístění Enclosely.info spuštění

Odkrýt skryté soubory

 • Otevřete libovolnou složku
 • Klikněte na “Organizovat” tlačítko
 • Vyberte “Možnosti složky a hledání”
 • Vyberte “Zobrazit” kartu
 • Vyberte možnost “Zobrazovat skryté soubory a složky”
 • Zrušte zaškrtnutí políčka “Skrýt chráněné soubory operačního systému”
 • Klepněte na tlačítko “Použít” a “OK”

Čištění Enclosely.info virus z registru systému windows

 • Jakmile se načte operační systém, stiskněte současně Tlačítko s logem Windows a klávesy R .

win-plus-r

 • Dialogové okno by měla otevřít. Typ “Regedit”

regedit

V závislosti na OS (x86 nebo x64) přejít na:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] nebo
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] nebo
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

 • a odstraňte zobrazovaný název: [RANDOM]

vymazat backgroundcontainer

 • Pak spusťte aplikace explorer a přejděte na: %appdata% složky a odstranit škodlivý spustitelný soubor.

Čištění souboru HOSTS se vyhnout nechtěné přesměrování

Přejděte do %windir% /system32/ Drivers/ etc/

Pokud se naboural, tam bude hostitel zahraniční IP adresy připojených k vám v dolní části. Podívejte se níže:

hosts-redirect-virus

Krok 3: Vyčistěte Enclosely.info trasování z Chrome, Firefox a Internet Explorer

 • Otevřené Google Chrome

 • V Hlavní nabídcevyberte nástroje

potom rozšíření

 • Odstranit Enclosely.info kliknutím na malý koš
 • Google Chrome obnovit odstraněním aktuálního uživatele, ujistěte se, že nic není ponecháno
 • disable Enclosely.info from chrome

  • Otevřené Mozilla Firefox

  • Současně stiskněte Ctrl + Shift + A
  • Zakázat nechtěné rozšíření
  • Jít na pomoc
  • Pak informace poradce při potížích
  • Klikněte na resetovat Firefox

  odstranit Enclosely.info from firefox

  • Otevřené aplikaci Internet Explorer

  • V pravém horním rohu klikněte na ikonu ozubeného kola
  • Klikněte na Možnosti Internetu
  • Přejděte na panely nástrojů a rozšíření a Zakázat neznámé rozšíření
  • Vyberte kartu Upřesnit a klikněte na obnovit

  odstranit Enclosely.info from ie

  • Restartujte aplikaci Internet Explorer

  Krok 4: Zpět napáchala Enclosely.info

  Tento konkrétní Virus může změnit nastavení serveru DNS.

  Pozornost! Tato akce může přerušit připojení k Internetu. Než změníte nastavení serveru DNS pro použití Google veřejné DNS pro Enclosely.info, nezapomeňte napsat aktuální adresy serverů na kousek papíru.

  Chcete-li opravit škody, které napáchala virus je třeba udělat následující.

  • Klepněte na tlačítko Start otevřete nabídku Start, do vyhledávacího pole zadejte Ovládací panely a vyberte ovládací panely v výsledky zobrazené výše.
  • přejděte k síti a Internetu
  • pak Centrum sítí a sdílení
  • pak na změnit nastavení adaptéru
  • Klepněte pravým tlačítkem myši na aktivní připojení k Internetu a klepněte na příkaz vlastnosti. Na kartě sítě najít Internet Protocol Version 4 (TCP/ IPv4). Levým tlačítkem myši na něj a pak klikněte na vlastnosti. Obě možnosti by měly být automatické! Ve výchozím nastavení by měla být nastavena na “získat adresu IP automaticky” a druhý “získat DNS adresu serveru automaticky!” Pokud nejsou jen změnit, ale pokud jsou součástí síťové domény , měli byste kontaktovat vašeho r Domény bezpečnostníchnastavení, jinak dojde k přerušení připojení k Internetu!!!

  Musíte vyčistit všech klávesových zkratek prohlížeče stejně. Dělat, že musíte

  • Klepněte pravým tlačítkem myši na zástupce vašeho oblíbeného prohlížeče a klepněte na příkaz vlastnosti.

  safebrowsing-biz-shortcut-odstraneni

  • v cíl pole, Odebrat Enclosely.info argument a pak aplikujte změny.
  • Opakujte to s zástupce vašeho prohlížeče.
  • Kontrola naplánovaných úloh zajistit, že virus sám nebude znovu stáhnout.

  Jak trvale odstranit Enclosely.info (automatická) Virus Removal Průvodce

  Prosím mít na paměti, že jakmile jste napaden jeden virus, ohrožuje systém a nechat všechny dveře dokořán pro mnoho jiných infekcí. Ujistěte se, že ruční odstranění je úspěšné, doporučujeme používat zdarma skener profesionální Antimalwarový program k identifikaci možných registru zbytky nebo dočasné soubory.

  This article was published in Browser Hijackers, Odstraneni. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

  Opravte to ještě dnes!

  ↳ Stažení SpyHunter Anti-Malware nástroj  detekovat Enclosely.info virus
  Kompatibilní s operačním systémem Microsoft!

  • Co mám dělat, pokud se virus replikuje sám? Pokud SpyHunter antimalware nemůže odstranit virus, pošlete dotaz na bezplatný tým podpory a pomůže vám.
  • SpyHunter je doporučený nástroj pro odstranění virů, ale pouze skener je zdarma, pokud chcete automaticky odstranit malware, je třeba zakoupit software.

  © 2020 virusodstranit.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in